Найповніша Minecraft енциклопедія!

Матеріал з minecraftUA.com
(Перенаправлено з Головна сторінка)

β версія, кількість статей: 33

Що таке Minecraft?

Minecraft — це найкраща комп’ютерна відеогра гра, звичайно ж! І це не просто така собі гра, це цілий світ де гравець може подорожувати та боротися, досліджувати та будувати, майнити та крафтити!

Що таке гра-пісочниця?

Кажуть, що Minecraft це пісочниця, але що це означає?

Гра-пісочниця — це відкритий світ з механіками, але без правил. Гравець сам вирішує, чим займатися, як створювати та змінювати ігрове оточення, як діяти не за задумом автора гри, а на свій розсуд! Гра-пісочниця має свою внутрішню логіку та обмеження (такі як інструменти, що використовуються, або ресурси, що потрібні), проте мета не визначена розробниками.

У таких іграх немає місій, квестів чи міні-ігор. І часто навіть немає режиму навчання.

У чому ж полягає мета гри Minecraft?

У режимі виживання, а тим більше в режимі творчості, немає певної мети, сюрприз :)

Гравець вперше потрапляючи у світ, змушений досліджувати його самостійно. Однак при формальній відсутності кінцевої мети, гру все ж таки можна пройти. Більшість спільноти вважає умовним закінченням гри перемогу над Драконом Енду.

Навколо цього складного завдання виросла ціла субкультура гравців, які прагнуть пройти гру якнайшвидше. У найкращих гравців на це досягнення йдуть лічені хвилини, проте нормальним вважається проходження протягом двох або трьох годин.

Гра починається з появи ігрового персонажа у Верхньому світі. Протягом першого ігрового дня слід видобути найважливіші ресурси, встановити базу та провести першу ніч, яка деякими гравцями вважається найскладнішою. Потім гравець будує портал в Незер, знаходить у ньому Фортецю, бореться в ній з ворожими мобами для того, щоб добути інгредієнти для створення Ока Енду. Гравець повертається у Верхній світ, розшукує за допомогою Ока краю Цитадель, в якій розташований портал в Енд — світ у якому знайшов свій притулок жахливий (насправді — ні) Дракон.

Справжня мета — творчість та самовираження!

Але навіть після перемоги над Драконом гра не закінчується і гравець вільний продовжувати дослідження світу, вирощування тварин, будівництво нових ферм та баз, надцікаві експерименти з механізмами.

У чому мета створення цього сайту?

Існує кілька посібників з Minecraft, вони здебільшого написані самими гравцями-ентузіастами. Цей сайт — один із таких посібників. Ця вікі частина неофіційної та неформальної документації щодо гри.

Незважаючи на існування досить великого україномовного розділу на сайті minecraft.wiki, ми вважаємо за необхідне створення ще одного сайту. Справа в тому, що інформація, представлена на minecraft.wiki, носить багато в чому довідковий і навіть технічний характер — списки різноманітних та численних оновлень, значення даних кожного блоку, кожен звук, що видається блоком або мобом. Це дуже важлива інформація. Однак вона може бути важлива для розробників доповнень або справжніх хакерів, що цікавляться внутрішньою роботою програми (так, Майнкрафт лише програма).

Наша мета у створенні кращої вікі — більш зрозумілою та простішою для використання. Нас більше цікавить механіка гри, її логіка, її можливості як способу розваги.

Слід зауважити, що гра може бути також і інструментом навчання, але це вже інша історія.

Важливі поради щодо гри

  • Minecraft — це цілий світ і навіть метавсесвіт, але не забувайте, що світ Майнкрафт є фантазійний, і не дуже пов'язаний із реальністю
  • Існує різница між гравцем і персонажем; гравець — людина, тоді як персножаж тільки зображення на екрані
  • Пам'ятайте, що це тільки гра і вона створена для того, щоб приносити задоволення
  • Будь ласка, не ставтеся до того, що відбувається, надто серйозно
  • Не сваріться з друзями з приводу подій, які відбуваються у грі
  • Не варто приділяти грі занадто багато часу
  • Правильно харчуйтеся та займайтеся спортом!

Створення нової статті

Введіть назву нової статті (про блок) та натисніть кнопку Створити

Перелік найновіших сторінок

На окремій спеціальній сторінці доступний перелік усіх сторінок цієї вікі. Нижче наведено список останніх 16 сторінок: